Project Torque
    Otrdiena
    2024-05-14
    2:49 PM


    RSS
    Need for Speed: Undercover - Forum Galvenie
    [ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
    • Lappuse 1 no 1
    • 1
    Forum » Citas lietas » Citas spēles » Need for Speed: Undercover
    Need for Speed: Undercover
    MARTINIVLKSDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 12:06 PM | Ziņa # 1
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Ganjau kadam drīz šitā būs un ganjau kadam tak pavilks, tāpēc izveidoju šeit tematu apspreišanai jau tagad.

    Un izskatās ka jau ir ko apspriest jo spēles officiālaja majas lapā es jau atradu īsti vēl nezinu ko gļuks, kļūda, muļķība vai tomer mans stulbums tomēr fakts tāda ka šeit rakstīts ka viņiem būs >'98 Toyota Supra
    $100,000, Twin Turbo, AWD, 320hp, 315lbs/tq, Top Speed: 150mph< WTF es būtu ko palaidis garām 1998. toyota pēkšņi uztaisīja pilnpiedziņas supru vai kāā biggrin
    Pierādījums


    LettDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 3:02 PM | Ziņa # 2
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    '06 Mitsubishi Lancer EVO (rādās ka ir divi '06 evo, otrais ir pareizs)

    Vēl viena kļūda, bildē redzams jaunās paaudzes Evo, kuru ražo no 2008 gada, tāka tas nekādi nevar būt 2006 gada.

    Vispār man jau liekās ka ražoja AWD supras, neesmu nekās spečuks bet man liekas ka bija. Vispār man patīk ka tajā saitā visi autiņi nav atklāti, un noradīts kad tiks atklāti. Tik šis un tas atstāts no statiem, lai fani varētu meklēt internetā kura automašīna tā varētu būt. Godīgi sakot, NFS ātri apnīk, katru gadu viens un tas pats, jau trešo vai kuro reizi solās ka labosies, bet nekā... Agrāk ticēju, kad citi neticēja, diemžēl tagad atkal esmu pesimists. Katrā ziņā veiksmi, cerams ka jaunais NFS būs kaut kas... Bet, tik un tā, PT > NFS lai kāds tas arī būtu. Galu galā, labākajā gadījumā topā tas varētu noturēties 1 gadu, Bet PT, tākā tas visu laiku attīstās (bla bla bla... un tā tālāk...) tad tas var noturēties daudz ilgāk.

    '06 Audi RS4
    '08 Audi R8
    '06 Bugatti Veyron 16.4
    '03 BMW M3 E46

    Attiecībā uz Veyron'u, tu kļūdijies Martini, sakot ka drīzumā tas nevienā spēlē netiks ieviests. Anyway visas augstāk minētās automašīnas vajadzētu realizēt iekš PT.


    MARTINIVLKSDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 3:52 PM | Ziņa # 3
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Quote (Lett)
    Attiecībā uz Veyron'u, tu kļūdijies Martini, sakot ka drīzumā tas nevienā spēlē netiks ieviests. Anyway visas augstāk minētās automašīnas vajadzētu realizēt iekš PT.

    Es tecu ka netiks ieviests blink Ak es vecā stulbā maška biggrin par to ka šitos vajadzetu ieviest tas tiesa, tikai man radās nelaga doma ka ir tak vāciešu PT versija crazy ja nu viņi visus labos vāciešu sabāž tajā un US PT paliek ar US muskuļiem crazy


    LettDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 3:56 PM | Ziņa # 4
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Tad ir hujova. Bet vispār ļoti labi ka uztaisīji šo topiku. Ko tu vispār sagaidi no jaunā NFS?

    MARTINIVLKSDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 5:12 PM | Ziņa # 5
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Neko biggrin pastīšos ka uz draudzenes PC griežas vairāk neko, bet vispār sim tuvāku vadību, vēl vairāk autiņu reālāku tuningu, iekškatu tongue mocīšus, reālu damage modeli, daudz meiteņu storijā biggrin un ultima GTR tongue biggrin

    LettDatums: Piektdiena, 2008-11-14, 5:30 PM | Ziņa # 6
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Tev draudzene jāpierunā uz PT, lai mācās galu galā, pēc tam māces braukt spēlēs vismaz biggrin

    LaproDatums: Pirmdiena, 2008-11-17, 7:27 PM | Ziņa # 7
    Grupa: Administrators
    Ziņas:642
    Reputācija:69 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Njaaa vis tas skan loti jauki pa sito speeli bet tomeer jautaaajums paliek vai taa speele vilks uz musu kompiisiem??? Es jau zinu ka buus hujova!!! dry naaksiest iztikt bez jaunaa NFS cry

    LettDatums: Pirmdiena, 2008-11-17, 8:09 PM | Ziņa # 8
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Nenervozē, tāpat būs kārtējais šits.

    MARTINIVLKSDatums: Otrdiena, 2008-11-18, 8:16 PM | Ziņa # 9
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Man neies es nemaz nemēģināšu biggrin

    MARTINIVLKSDatums: Piektdiena, 2008-11-21, 11:07 AM | Ziņa # 10
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Tomēr pamēģinau, negāja biggrin Vispar man šķiet ka vismaz pēc viedokļiem kurus esmu dzirgējis tā spēle ir pilnīga izgāšanas, pats vēl neko neteikšu jo man nav vēl sanācis aiziet pie kada čoma kam iet un pamēģinat.

    LettDatums: Piektdiena, 2008-11-21, 3:47 PM | Ziņa # 11
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Protams ka pilnīga izgāšanās, tas vairs nebūtu NFS, ja neizgāstos biggrin

    ozo03Datums: Pirmdiena, 2008-12-01, 7:46 AM | Ziņa # 12
    Grupa: Komandas biedrs
    Ziņas:83
    Reputācija:5 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    spēle 50/50, man uz minimālo mazliet raustās. mazliet atgādina most wanted. mašīnas fizika galīgā pakaļā, tā kā brauktu pa ledu. tūnings sūdīgs, vinili arī. stulbākais, ka man, piem., ir sliktākās klases auto, es mierīgi varu uzvarēt daudz ātrāku un labākas klases auto, sūdīgi izdomāts. bet tās filmiņas gan labas

    SPIED TE!
    MARTINIVLKSDatums: Pirmdiena, 2008-12-01, 11:20 AM | Ziņa # 13
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Nu jā es panēģinaju te nesen un varu teikt ka EA laikam sajaukuši viņi nevis spēli uztaisīja bet filmu biggrin nu tā filma tātad arī sūdīga biggrin bet lai cenšās mošk nākošā "spēle" no nēd for spēd sērijas labāk sanaks biggrin

    LettDatums: Pirmdiena, 2008-12-01, 6:30 PM | Ziņa # 14
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Neticēšu vairs nekad viņu solījumiem, goda vārds.

    ViesisDatums: Sestiena, 2014-01-11, 4:32 AM | Ziņa # 15
    Grupa: Viesi
    Ziņas:
    Reputācija: ±

    Aizrādījumi: ±
    Status:
    Hi my name is Rube9n and my question is How did you do that? I begin rteencly with Sharepoint 2010 but in my window only appears the E-Mail a Link icon and the RSS Feed icon. My role is user with Limited acces ( I'm an administrator of one of the sites of my company) and I hope that you could help me.
    Forum » Citas lietas » Citas spēles » Need for Speed: Undercover
    • Lappuse 1 no 1
    • 1
    Meklēšana:

    Copyright MyCorp © 2024
    Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas