Project Torque
    Otrdiena
    2024-05-14
    12:44 PM


    RSS
    Par AP - Forum Galvenie
    [ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
    • Lappuse 1 no 1
    • 1
    Forum » Sakums » Jautājumi » Par AP
    Par AP
    MARTINIVLKSDatums: Ceturtdiena, 2009-01-22, 10:03 PM | Ziņa # 1
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Šodien mēģinaju ar draudzenes karti nopirkt kadus AP un nekas nesanāca neņem karti sad Varbūt kads var palīdzēt ko darīt lai nopirktu.

    GirtsDatums: Ceturtdiena, 2009-01-22, 10:11 PM | Ziņa # 2
    Grupa: Komandas biedrs
    Ziņas:123
    Reputācija:3 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    nevar kapec ;( :@
    LaproDatums: Ceturtdiena, 2009-01-22, 11:20 PM | Ziņa # 3
    Grupa: Administrators
    Ziņas:642
    Reputācija:69 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Parbaudi kaaada tipa karte ir tavai draudzenei - VISA ; VISA Elektron; utt un apsties saitee kur peerc Ap vai taa atbalsta tavas kartes tipu!!! cool + vai taa vispaar ir krediitkarte nevis debitkarte!!! (sitais visticamaakais variants happy )

    Es sodien, peec vairaak nekaa gada pasuutiju savus pirmos Ap biggrin Nopirksu subaaru lai vareetu piedaliidties sacenees un neatpaliktu no citiem happy
    Katraa zinjaa mana karte Ir VISA tipa krediitkarte ar kuru pieregistreejos ""googlecheckout "" un vis itkaa snaaca!!!
    Iesaku arii piregistreet googlecheckoutaaaa jo tur tu Ap punktus vari dabuut ilgaakais peec 24h a ja piemeeram caur PayPal ta ilgaakais ir 7 dienas !!! biggrin


    LettDatums: Piektdiena, 2009-01-23, 11:26 AM | Ziņa # 4
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Subārs, tu esi mans varonis kiss

    Btw. Esmu pircis caur paypal 3-4 reizes AP, un vienmēr uzreiz pēc tam iekš PT ir AP. Karoči es samaksāju, uzreiz eju PT un ir AP jau. Bet es tev jau no paša sākuma teicu lai tu man ieskaiti, un tad es jums visiem nopirktu <_<. Par tiem iemesliem es piekrītu Modrim - nekas cits itkā nevarētu būt pie vainas.


    ReinjuhaDatums: Otrdiena, 2009-06-09, 2:49 PM | Ziņa # 5
    Grupa: Users
    Ziņas:15
    Reputācija:0 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    es spaidiju reklamas dabuju 1 ap biggrin
    LettDatums: Otrdiena, 2009-06-09, 10:57 PM | Ziņa # 6
    Administrators
    Grupa: Administrators
    Ziņas:2585
    Reputācija:12 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Nu to tām reklāmām jēgas nav, haļavna ap baigi labi ir piedalīties eventos: Kaut kur pieregojies un saņem kodu ar ko var dabūt kādas vērtigas lietas, dažkārt dot AP. VAr arī sacīkstēs piedalīties (gs/gm organizētās) vai arī taisīt video lai piedalītos atkal konkursos. Veidu ir daudz, tikai jāmāk atrast.

    MARTINIVLKSDatums: Svētdiena, 2009-06-14, 7:53 PM | Ziņa # 7
    Grupa: Users
    Ziņas:978
    Reputācija:11 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    Un ja nesanāk nopirkt ar onebip iesaku nopirkt jaunu numuru un pamēģināt ar to biggrin

    GirtsDatums: Svētdiena, 2009-06-14, 7:59 PM | Ziņa # 8
    Grupa: Komandas biedrs
    Ziņas:123
    Reputācija:3 ±

    Aizrādījumi: ±
    Status: Izlogojies
    ja man vajadzes kauo nopirkt ka nopirkshu ricuku un tumbas smile
    ViesisDatums: Sestiena, 2014-01-11, 5:34 AM | Ziņa # 9
    Grupa: Viesi
    Ziņas:
    Reputācija: ±

    Aizrādījumi: ±
    Status:
    Man QuickSilver nekad nav strādājusi stabili. Reizes 2-3 dienā nokārās, ja ne vēl biežāk. Un kaut kā iniesfetrs arī nepatika. Tas rotējošā kuba efekts izskatās jau forši, bet otrā līmeņa izvēlne kaut kā neštimmēja kopā ar pirmo līmeni. Arī klaviatūras saīšņu programmēšana bija mokas. Spark brīvprogrammā to pašu var izdarīt daudz ātrāk un vienkāršāk.LaunchBar ir ļoti stabila (neatceros, ka 3 gadu laikā kaut reizi būtu nokārusies !), nelec acīs, un piedāvā ļoti daudz foršu lietu. Vari uzlikt demo versiju (ierobežojums ik pēc 7 programmu palaišanām LaunchBar ir jāpārstartē) un tad atver Help programmai ir ļoti laba pamācība, kā to lietot. Kā apmācīt uz saviem saīsinājumiem, kā rēķināt, kā failus pārkopēt vai pārcelt, vai atvērt ar kādu konkrētu programmu. Kā strādāt ar Address Book kontaktinformāciju. U.t.t.
    ViesisDatums: Svētdiena, 2014-01-12, 9:41 PM | Ziņa # 10
    Grupa: Viesi
    Ziņas:
    Reputācija: ±

    Aizrādījumi: ±
    Status:
    Wiiii, šogad beidzot arī man ir aktuāli dabūt CE!1111!!one! Bet nu šis joks tiešām ir <a href="http://uxjewvnbfq.com">apicnis</a>. Vismaz būtu salicis reklāmas, lai ir kāds taustāms labums :)
    Forum » Sakums » Jautājumi » Par AP
    • Lappuse 1 no 1
    • 1
    Meklēšana:

    Copyright MyCorp © 2024
    Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas